KONST / Litografier / Färglitografier 15396048
nr 1539 6048
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Färglitografier, 2 st, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerad, numrerad 65/85. Färglitografi, bildmått: 43x52 cm, yttermått inklusive ram: 57x65 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:58:01
8/5 14:30:38
100 kr
8/5 18:25:32
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis